• Absolutně perfektní komunikace, rychlá, vstřícná.

vše funguje

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení našeho obchodu. Těší nás, když od nás zákazníci odcházejí spokojeni. Naším cílem jsou spokojení zákazníci, kteří se k nám rádi vracejí.

Nevíte si rady s odstínem barvy - půjčte si od nás vzorník barev pro lepší představu odstínu.

velni dobře zabalené

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení našeho obchodu. Těší nás, že vyzdvihujete balení, na kterém si dáváme záležet, snažíme se tím předcházet případnému poškození při přepravě. Našim cílem jsou spokojení zákazníci, kteří se k nám rádi vracejí.

Zboží máte možnost si vyzvednou na 11 prodejnách Artisan nebo si ho poslat přímo domů.

• Rychla dodávka⁰⁰
    • Vysoká cena za dopravu

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme, že oceňujete rychlost dodání zboží, vždy se snažíme o co nejrychlejší vyřízení každé objednávky. Mrzí nás, že cena dopravy není dle Vašeho očekávání. Snažíme se nabízet různé varianty dopravy, a to buď externím přepravcem nebo vlastní Artisan dopravu, kterou Vám vždy vypočítáme individuálně.

Klára E.

Rychle doruceni, zbozi vypada kvalitne.

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení našeho obchodu. Vždy se snažíme o co nejrychlejší vyřízení každé objednávky. Na kvalitě našeho zboží si zakládáme.

Klára E.

• Oceňuji r,chle jednání a spolehlivost obchodu.

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za Vaše hodnocení našeho obchodu. Vždy se snažíme o co nejrychlejší vyřízení každé objednávky. Naším cílem jsou spokojení zákazníci, kteří se k nám rádi vracejí.

Klára E.

• Velmi vstřícný přístup, milá komunikace

Reakce obchodu Artisan.cz

těší nás Vaše pozitivní recenze na náš obchod. Zakládáme si na vstřícném přístupu a co nejlepší komunikaci se zákazníky. Naším cílem jsou spokojení zákazníci, kteří se k nám rádi vracejí.

Klára E.

Obchod Artisan jsem již využil vícekrát. Vždy jsem byl maximálně spokojen s kvalitou zboží, doržováním sjednaných termínů, jednáním pracovníků dodavatele i s cenami.

Reakce obchodu Artisan.cz

těší nás, že pro své nákupy využíváte opakovaně náš obchod. Ceny se snažíme držet na konkurenceschopné úrovni a záleží nám na kvalitě nabízeného zboží. Naším cílem jsou spokojení zákazníci, kteří se k nám rádi vracejí.

• Nevalná kvalita materiálů

Reakce obchodu Artisan.cz

mrzí nás, že od nás odcházíte a nejste spokojená s naším obchodem. Po prověření celé situace musím bohužel konstatovat, že Vaše tvrzení není oprávněné, jelikož jste objednávku stornovala aniž byste zboží viděla. Naším cílem je nabízet kvalitní materiál, chceme aby od nás zákazníci odcházeli spokojení a rádi se k nám vraceli.

V případě jakéhokoliv dotazu nás kontaktujte na infolince nebo chatu. Jsme Vám k dispozici každý den od 8 do 22 hodin i o víkendu.

• Dobré ceny
    • Výborná komunikace
    • Doprava Artisan
    • Latě v dobré kvalitě
    • V pohodě řidič

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení našeho obchodu. Těší nás, že vyzdvihujete naše ceny, které se snažíme držet na konkurenceschopné úrovni. Kvalita našeho zboží je pro nás důležitá a vždy se snažíme o co nejlepší komunikaci se zákazníky. Naším cílem jsou spokojení zákazníci, kteří se k nám rádi vracejí.

Klára E.

doprava domů za rozumnou cenu, kvalitní zboží

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení našeho obchodu. Těší nás, že vyzdvihujete naši dopravu a cenu, kterou se snažíme držet na konkurenceschopné úrovni. Na kvalitě zboží si zakládáme. Naším cílem jsou spokojení zákazníci.

Klára E.

Ani nevím, kde začít. Dal jsem zboží do košíku, přišlo potvzení objednávky. Pak mi psali mail, že chtějí vše zaplatit dopředu, pak že ten materiál ani nemají! Podvodníci chtěli peníze dopředu za něco, co prý už nemají a nebudou mít. Ikdyz mi přišlo potvzení objednávky. Psali mi x emalů a dozvěděl jsem se vlatně jen to že nic nemají ale prachy chtějí.

Reakce obchodu Artisan.cz

mrzí nás Vaše negativní zkušenost s naším obchodem. Vámi objednané zboží, plotovky ze sibiřského modřínu, v požadovaném množství nejsme schopni zajistit, jelikož toto zboží už dále nebudeme nabízet. E-maily jsou automaticky generovány po potvrzení objednávky a informují zákazníky o dalším postupu.

Doba dodání barvených plotovek je běžně do 3 týdnů po uhrazení zálohy ve výši 100 %. Tento postup je standardní pro zakázkové dodávky na přání, kdy si zákazník objednává specifické produkty přesně podle svých potřeb. Vzhledem k tomu, že se jedná o výrobu na zakázku, zálohu požadujeme předem.

Klára E.

Dobry den, kvalita desky je katastrofální. V desce zalepene nějaké kousky, kraje se rozlepuji a to již po třech dnech v suchém prostředí. Zpracoval jsem na menší kousky a novou desku jsem si koupil u jiného dodavatele.

Reakce obchodu Artisan.cz

mrzí nás Vaše negativní zkušenost s naším obchodem. Zakládáme si na kvalitě našeho zboží a naším cílem je nabízet produkty, které splňují očekávání našich zákazníků. Desky ve stavu, který popisujete nejsou naším standardem. V případě, že jste obdržel zboží nevyhovující kvality, prosíme, obraťte se na naši zákaznickou linku, kde s Vámi vše rádi vyřešíme.

rychlost dodání, kvalita

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení našeho obchodu. Těší nás, že vyzdvihujete rychlost dodání a kvalitu. Naším cílem jsou spokojení zákazníci, kteří se k nám rádi vracejí.

Klára E.

Milé a příjemné jednání. Termín dodání - dle mého požadavku, jinak by mi doručili i dříve. Využila jsem dopravu Artisan. Maximální spokojenost. :)

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za Vaše milé hodnocení. Těší nás, že jste byla spokojená s naším jednáním a flexibilitou při dodání. Jsme rádi, že jste využila naši dopravu Artisan a že vše proběhlo podle Vašich představ. Vaše spokojenost je pro nás prioritou.

Klára E.

Zboží si dáte do košíku a až z mailové komunikace zjistíte, že zboží nemají. Cenu dopravy také zjistíte až z nějakých mailů. Při nákupu zde je potřeba neustále kontrolovat mail.

Reakce obchodu Artisan.cz

mrzí nás, že jste měl s naším obchodem tuto zkušenost. Snažíme se, aby informace na našem e-shopu byly co nejpřesnější. Co se týče ceny dopravy, ta se odvíjí od konkrétní objednávky a doručovací adresy, proto ji upřesňujeme až během komunikace.

• Velký výběr zboží
    • Dobré ceny

Jsem spokojen. Opět rád nakoupím.

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení našeho obchodu. Těší nás, že vyzdvihujete naše ceny, které se snažíme držet na konkurenceschopné úrovni. Náš sortiment pro naše zákazníky neustále rozšiřujeme, aby u nás každý našel vše co potřebuje pro své projekty. Našim cílem jsou spokojení zákazníci, kteří se k nám rádi vracejí.

• Vyhovující dostupnost
    • Přiměřený sortiment

Cenově nic moc, jako ostatně všude.

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za Vaši recenzi a pozitivní hodnocení naší dostupnosti a sortimentu. Co se týče cen, snažíme se je držet na konkurenceschopné úrovni. Jsme rádi, že jste si u nás našel to, co potřebujete.

Klára E.

• Chat e-obchodu funguje od 8 do 22 hodin. I v nedeli v 9 rano odpovedeli na noji otazku ochotne. Zbozi expedovaki “okamzite”

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za Vaši recenzi! Těší nás, že jste byl spokojen s naším rychlým servisem i v neděli ráno. Snažíme se být tu pro naše zákazníky kdykoliv potřebují. Zakládáme si na komunikaci se zákazníky a vždy se snažíme o co nejrychlejší expedici zboží.

Klára E.

• Velká nabídka kvalitního zboží.

Výhodou je vlastní doprava a pomoc řidiče se skládáním objednaného zboží.

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení našeho obchodu. Těší nás, že vyzdvihujete kvalitu našeho zboží a naší dopravu. Spokojenost našich zákazníků je pro nás prioritou a vždy se snažíme poskytovat služby na co nejvyšší úrovni.